+38 (098) 921 49 12

Illustration

PID TVIY LOOK - це бажання зробити аксесуари зі шкіри дійсно якісними. Адже використати якісну шкіру це ще не "якість". Сьогодні більшість брендів маніпулюють репутацією "шкіри" і створюють продукт низької якості. Зменшуючи ціну. Ми вважаємо що це не чесно.Наші вироби прошиті ручним швом, ми використовуємо міцну українську шкіру без підкладу, встановлюємо японську блискавку YKK та якісну фурнітуру з кольорових литих металів. 
Тому PID TVIYY LOOK це виріб який має в 3-4 рази більший термін експлуатації за справедливою ринковою ціною. 

За роки роботи ми розробили більше 50 позицій. Від ременів до сумок. Всі вироби об'єднані навколо ідеї предметної "якості".Для того щоб виріб був не лише якісним а й унікальним, ми можемо безкоштовно нанести будь-яке контурне зображення або напис. Як гравіюванням так і тисненням. 

Наші майстри

Illustration

Катерина

Майстер

Катерина майстер зі стажем роботи більше року. Виготовила більше 1000 блокнотів власноруч. "В роботі зі шкірою мене приваблює творча складова та щасливі емоції людей, від користування виробами які я виготовляю"

Illustration

Олександр

Директор з виробництва

Олександр прийшовши в команду, знайшов себе в лимарстві. Деякі моделі були розроблені Олександром та стали бестселерами. Наразі Олександр є лідером команди майстрів, та продовжує розвиток в напрямку менеджменту та планування. 

Illustration

Дмитро

Майстер

Дмитро має найбільший досвід в роботі зі шкірою. Його експертиза допомогла нам покращити деталі на вже популярних виробах. Тому Ваші вироби детально пропрацьовані до кожного міліметра.

Наша історія

2021

Листопад

Я приймаю рішення звільнитись з найманої роботи, будучи керівником відділу великого українського бренду. Купую перші інструменти та починаю вчитись шити беручи інформацію з інтернету.

2021

Грудень

Через місяць навчання (страждання 24/7 вдома біля дивану зі шкірою та інструментами) ми продаємо перший гаманець товаришу. Починаємо активно шукати інвестиції. Та знаходимо їх серед кола знайомих.

2022

Січень

На залучені інвестиції ми закуповуємо обладнання, орендуємо приміщення та наймаємо першого майстра. Маємо перші продажі та близько 10 позицій в асортименті.

2022

Лютий

Війна. Ракети в Києві. Ми зупиняємо виробництво та їдемо від війни без розуміння що буде. 

2022

Березень

Доки йдуть бої за Ірпінь та Бучу. Я з братом розбираю обладнання в майстерні на Борщагівці, за якихось 5-10км від нас йдуть бої, ввечері чути автоматні черги.

2022

Травень

Ми відновлюємо роботу в Олександрії. Тут хочу подякувати друзям, які доєднались та стали першими співробітниками, адже за відсутності коштів але за наявності обладнання та амбіцій ми запустили роботу фактично з нуля.

2022

Листопад

Нам рік. Наш перший сезон. Ми зросли в 3 рази за 2 місяці. Продажі йдуть гарно. Попереду грудень, свята. Здається пішло. В нас працює 7 майстрів з погодинною оплатою. Новий рік.

2023

Лютий

Ми витратили кошти на ЗП 7 майстрам, маємо чергу на місяць вперед та касовий розрив. Тут я зрозумів вислів "Бізнес - це життя на великій швидкості", одне рішення це поворот керма - різкий поворот не в той бік - і Ви полетіли в кювет.

2023

Грудень

Наш другий сезон. Рік боротьби. Ми створили фінансову звітність та планування. Ми створили оргструктуру та мотивацію працівникам. Ми підняли ціни, з'явилась маржа. В грудні ми зробили вдвічі менше виробів, руками 2х майстрів замість 7ми та поставили рекорд по продажам.

2024

Березень

Ми розширюємо асортимент. Системно додаємо сумки. Додаємо сайт. Історія пишеться нами зараз, нами - тобто і Вами також. PID TVIY LOOK не можливий без Вас, тих хто обравши нас одного разу повертається знову і знову. Тому продовжуємо працювати для Вас, створювати якість та дарувати емоції)

Наші робочі моменти

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration